ANA SAYFA SAĞLIK PERSONELİ İŞ İMKANI AİLE BİRLEŞİMİ HABERLER FOTO GALERİ İLETİŞİM İnsan Kaynakları Öğrenci Bilgi Sistemi

Almanca YDS gruplarımız başlıyor.

Üniversite seçme ve yerleştirme sınavlarında yabancı dilde sınava girecek öğrencilere yönelik hazırlık kurslarıdır. Konusunda uzman kadromuzla ve rehberlik hizmetlerimizle üniversite sınavına hazırlık yapılmaktadır.

Yılda bahar ve güz dönemi olmak üzere iki kez yapılan merkezi sistem Kamu Personeli Dil Sınavına hazırlık kursudur.

YDS Almanca sınavı kişinin kendi başına hazırlanmasının zor olduğu bir sınavdır. Hem sınavdaki sorularda çıkan kelimelere hazırlık, hem dil bilgisinin püf noktaları, hem de cümlelerin uzun ve karmaşık metinlerden oluşması nedeniyle konusunda tecrübeli uzmanlardan yardım alarak hazırlanmanız halinde başarınızı garantileyebilirsiniz.

Sınıflarımıza kaydolacak kişilerin mutlaka belirli bir seviyede Almanca eğitimi almış olması gerekmektedir. Kurumumuza başvurmanız halinde önce Almanca seviyeniz tespit edilir ve hangi sınıfta başlamanız gerektiğine uzman öğretmenlerimiz tarafından karar verilir. Doğrudan YDS sınıfına veya ön hazırlık sınıfına yerleştirilerek sınava doğru bir şekilde hazırlanmanız sağlanır.


Detaylı bilgi ve kurs programı için : 0322 459 77 88 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.<< Listeye geri dön