Hakkımızda |TR EN
Adana Uzman Dil Okulu | YDS Eğitimi
ÖSYM Tarafından hazırlanıp her yıl Nisan ve Ekim aylarında yapılan sınava, Uzman Dil Okulu ile 3 ve 6 aylık eğitimler ile hazırlanabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Adana Uzman Dil Okulu | Genel İngilizce
Adana'nın en iyi İngilizce kursu Uzman Dil Okulu, yoğun konuşma, yazma, dinleme, okuma, gramer ve kelime bilgisi çalışmalarını içeren bir eğitim sistemi sunmaktadır. Detaylı Bilgi
Adana Uzman Dil Okulu | LYS-5 Eğitimi
LYS-5 , Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından uygulanan bir sınavdır. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde yapılmaktadır. Detaylı Bilgi
Adana Uzman Dil Okulu | PROFICIENCY Hazırlık Atlama
Proficiency sınavları üniversiteler tarafından verildiğinde hedef öğrencinin hazırlık sınıfını okumadan derslerine doğrudan devam edip edemeyeceğini belirlemektir.
Detaylı Bilgi
Adana Uzman Dil Okulu | TOELF-TOEIC-IELTS Eğitimi
Uzman Dil Okulu ile uluslararası geçerliliği olan İngilizce sertifikalarına hazırlanabilir, İngilizce seviyenizi arttırıp belgelendirebilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Adana Uzman Dil Okulu | Almanca Aile Birleşimi
Avrupa Adalet Divanı’nın Aile Birleşiminde Dil Şartına ilişkin Kararı aile birleşimi yapmak için ALMANCA A1 DİL SERTİFİKASI istenmektedir.

Detaylı Bilgi
UZMAN DİL OKULU

Uzman Dil Okulu Hakkında

Hakkımızda

Uzman School of English bu yıl kuruluşunun 25. yılını doldurmuş bulunmaktadır. Kurumumuz eğitim verdiği binlerce öğrenci ve onlarca kurumdan dolayı yalnızca yerel değil aynı zamanda da bölgenin gurur kaynağı olmuştur.
Devamı
Adana Uzman Dil Okulu Eğitim Sistemi

Eğitim Sistemi

Uzman Dil Okulunda Genel İngilizce Programları için bütün dünyada kabul gören CEF* verileri baz alınarak eğitim uygulanmaktadır. Dili öğretirken ikinci dil olarak İngilizce öğrenen kişilerin tüm coğrafyalardaki kullanımları da bilmeleri göz önünde tutulan bir eğitim sistemi esas alınmıştır.
Devamı
DUYURULAR
×